Wzory pism w postępowaniu upadłościowym

 

Wzory pism w postępowaniu upadłościowym

Poniżej znajdą Państwo wzory pism stosowanych w postępowaniu upadłościowym. Wzory pism stosowane w postępowaniu wobec konsumentów zaczynają się od opisu “konsument”. Na naszym blogu znajduje się wyczerpująca instrukcja wypełnienia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wypełnieniu formularzy bądź potrzebna jest weryfikacja przygotowanych dokumentów to zapraszamy do kontaktu.

Załączniki

PlikOpisWielkość plikuPobrania
doc 13. Konsument - wniosek o zawarcie układu na zgromadzeniu wierzycieli 13. Konsument - wniosek o zawarcie układu na zgromadzeniu wierzycieli
14 KB231
doc 2. Spis wierzycieli - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości. Spis wierzycieli - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości.
14 KB369
doc 3. Spis podmiotów zobowiązanych majątkowo - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości. Spis podmiotów zobowiązanych majątkowo - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości.
14 KB284
doc 4. Lista zabezpieczeń na majątku dłużnika - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości. - lista zabezpieczeń na majątku dłużnika
14 KB233
doc 5. Oświadczenie dłużnika o spłatach - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości. Oświadczenie dłużnika o spłatach - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości.
14 KB232
doc 6. Wykaz tytułów wykonawczych - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości. Wykaz tytułów wykonawczych - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości.
14 KB224
doc 7. Informacja dotycząca ustanowienia na majątku dłużnika hipotek i innych zabezpieczeń Informacja dotycząca ustanowienia na majątku dłużnika hipotek i innych zabezpieczeń
14 KB223
doc 8. Informacja o postępowaniach sądowych - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości. Informacja o postępowaniach sądowych - załącznik do wniosku o ogłoszenie upadłości.
15 KB263
doc 9. Oświadczenie o prawdziwości danych zawartych we wniosku o ogłosenie upadłości Oświadczenie o prawdziwości danych zawartych we wniosku o ogłoszenie upadłości
13 KB224
doc 10. Oswiadczenie upadlego co do uznania wierzytelnosci13 KB310
doc 11. Zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym22 KB223
doc 12. Konsument - wniosek o ogłoszenie upadłości37 KB241
doc 13. Konsument - wniosek o zawarcie układu na zgromadzeniu wierzycieli38 KB341