...

Lipiński i Wspólnicy – kanał Youtube

Poniżej prezentujemy Państwu filmy z naszego kanału Youtube. Prezentujemy na nim w przystępny sposób informacje o restrukturyzacji oraz upadłości. Zapraszamy do oglądania. Gdyby chcieli Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje na którykolwiek z niżej prezentowanych tematów to zapraszamy oczywiście do kontaktu z naszą kancelarią.

Film o naszej kancelarii.

Wyjaśniamy czym jest i na czym polega restrukturyzacja firmy. Wskazujemy również kiedy przedsiębiorca może zainicjować postępowanie restrukturyzacyjne.  Wyjaśniamy jaki jest najlepszy moment na rozpoczęcie restrukturyzacji.  Omawiamy zarazem narzędzia prawne jakie daje Prawo restrukturyzacyjne, a które służą do ochrony przedsiębiorstwa.

Temat ważki dla wielu dłużników. Syndyk Krzysztof Lipiński wyjaśnia na czym polega upadłość konsumencka i jak się do niej przygotować. Wskazujemy zarazem kim jest syndyk i jaka jest jego rola. Omawiamy sposoby na uzyskanie oddłużenia.

Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny Krzysztof Lipiński wyjaśnia na czym polega restrukturyzacja gospodarstwa rolnego.

Syndyk masy upadłości Krzysztof Lipiński wyjaśnia na czym polega oddłużenie upadłego w upadłości konsumenckiej. Ponadto syndyk odpowiada na pytania: Czy oddłużenie zawsze jest możliwe? Czy sąd upadłościowy zawsze ogłosi upadłość konsumencką dłużnika? Jakie są możliwe warianty oddłużenia w upadłości konsumenckiej? Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz do kontaktu z kancelarią restrukturyzacją Lipiński i Wspólnicy.

Kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny Krzysztof Lipiński objaśnia na czym polega restrukturyzacja firmy jednoosobowej.
Objaśniamy na czym polega restrukturyzacja spółki z o.o.

Biuro w Gdańsku

ul. Henryka Sienkiewicza 11/2
80-227 Gdańsk

Biuro w Gdyni

Al. Zwycięstwa 241/13
81-521 Gdynia

Pliki do pobrania

[custom_modal post_ids="16199,16297,17384"]