kontakt@lipinskikancelaria.pl
tel. 58 352 13 43
×

Dane kontaktowe

Kolejny zawarty układ w uproszczonej restrukturyzacji

Uproszczona restrukturyzacja od kuchni – czyli na czym to polega?

Negocjacje z firmą windykacyjną – jak przeprowadzić negocjacje z wierzycielem?

Zawarty układ z wierzycielami – Uproszczona restrukturyzacja

Wybiórcza spłata wierzycieli a odpowiedzialność karna dłużnika

Pre-pack w upadłości konsumenckiej zakończony sukcesem!

Upadłość konsumencka w liczbach

Oddłużenie firmy – kiedy jest możliwe?

Wypowiedzenie umowy leasingu – co robić?

Opłacalność zawarcia układu dla wierzycieli – Kancelaria w mediach

Kancelaria Lipiński i Wspólnicy nadzorcą układu w kolejnym postępowaniu

Finansowanie dla firm w kryzysie

Doradca restrukturyzacyjny Krzysztof Lipiński nadzorcą układu Motocave sp. z o.o.

Czy upadłość konsumencka jest dobrym rozwiązaniem?

Czy zawarcie układu jest opłacalne dla wierzyciela?

Czynności zwykłego zarządu w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Podatkowe skutki umorzenia zobowiązań w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Pre-pack czyli przygotowana likwidacja

Kiedy upadłość konsumencka nie jest dobrym rozwiązaniem?

Restrukturyzacja gospodarstwa rolnego

Kancelaria Restrukturyzacyjna Lipiński i Wspólnicy

O nas

Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Gdańsku oraz w Gdyni. Kancelaria obsługuje jednak klientów z całej Polski. Restrukturyzacja i upadłość firmy wraz z upadłością konsumencką to główny obszar naszych działań. Zapraszamy do sprawdzenia opinii o nas w niezależnych żródłach. Przez lata wypracowaliśmy skuteczny sposób prowadzenia spraw z całego obszaru kraju. Spotkanie możliwe jest w biurze w Gdańsku, Gdyni bądź też za pomocą jednego z komunikatorów internetowych. Czas jest bardzo często determinantą w kwestiach negocjacji, restrukturyzacji czy upadłości. Doskonale to rozumiemy i zapewniamy sprawną obsługę i komunikację na każdym etapie sprawy. Skład naszego zespołu to licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, adwokaci, doradcy podatkowi oraz doradcy biznesowi. Połączenie wiedzy z zakresu prawa, ekonomii i podatków pozwala nam świadczyć usługi na profesjonalnym wysokim poziomie. 

Misja

Kancelaria powstała z myślą o obsłudze przedsiębiorców i konsumentów mających kłopoty z płynnością finansową. Zajmujemy się również kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Jako zespół prawników, doradców finansowych, ekonomistów i byłych bankowców posiadamy bogate doświadczenie w kwestiach związanych z ochroną praw dłużników, wierzycieli oraz poprawą płynności finansowej przedsiębiorstwa. Misją naszej kancelarii jest ratowanie przedsiębiorców i konsumentów przed niewypłacalnością przy jednoczesnym pogodzeniu interesu wierzycieli, co w sprawach dotyczących spłaty zadłużenia wymaga odpowiedniego doświadczenia. Zawsze jest rozwiązanie, trzeba tylko wiedzieć jak je znaleźć.

Plany

Poprzez naszą działalność zapewniamy parasol ochronny dla podmiotów borykających się z kłopotami dotyczącymi zdolności płatniczej. Dotyczy to zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo prowadzenia biznesu. W związku z tym doradzamy również przedsiębiorcom w zakresie poprawy wyników finansowych oraz odpowiedniej formy prawnej ich przedsiębiorstw. Dużą wagę przywiązujemy do negocjacji oraz restrukturyzacji, jako narzędzi pozwalającym uchronić przed ogłaszaniem upadłości. Upadłość bowiem, jest zawsze ostatecznością i zanim do niej dojdzie można zazwyczaj wiele zdziałać. 

Michał Sokołowski

Adwokat

Krzysztof Lipiński

Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, syndyk

Paulina Okoniewska

Radca prawny

Krzysztof Lipiński

Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, syndyk

Michał Sokołowski

Adwokat

Paulina Okoniewska

Radca prawny
O nas

Zapoznanie się z aktami większości spraw i wskazanie oraz omówienie możliwych rozwiązań jest bezpłatne. 

Reprezentujemy naszych klientów zarówno na etapie sądowym, jak i poza sądem. W przypadku negocjacji z wierzycielami (restrukturyzacja) bierzemy na siebie cały ciężar prowadzenia rozmów negocjacyjnych. Zapewniamy reprezentację sądową na terytorium całego kraju.

Ze względu na dużą ilość prowadzonych spraw musimy dbać o efektywną formę komunikacji z naszymi klientami. W związku z tym podstawową formą kontaktu jest skrzynka mailowa i kontakt telefoniczny, co zapewnia dostęp do informacji praktycznie wszędzie. W razie konieczności szerszego omówienia danego zagadnienia zapraszamy do siedziby naszej kancelarii bądź kontaktu telefonicznego.

Zawsze jest jakieś rozwiązanie. Trzeba tylko chcieć i potrafić je znaleźć. Nasze bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów zagrożonych niewypłacalnością gwarantuje, że znajdziemy rozwiązanie każdej złożonej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu.

Polecane artykuły

Warto przeczytać

Upadłość konsumencka Gdańsk | Gdynia | Warszawa
Upadłość konsumencka
Restrukturyzacja firmy Gdańsk | Gdynia | Toruń