Skontaktuj się z nami: 58 352 1343
Lipiński i Wspólnicy

Lipiński i Wspólnicy

RESTRUKTURYZACJA
RESTRUKTURYZACJA I ODDŁUŻANIE FIRM

Kompleksowa obsługa prawno - ekonomiczna Twojej firmy

Potrzebujesz wsparcia w restrukturyzacji firmy?

  • ZALEŻY CI NA POPRAWIE KONDYCJI FINANSOWEJ TWOJEJ FIRMY?
  • TWOJA FIRMA JEST NIEWYPŁACALNA BĄDŹ ZAGROŻONA NIEWYPŁACALNOŚCIĄ?
  • POSZUKUJESZ SKUTECZNYCH ROZWIĄZAŃ I USŁUG PRAWNYCH DLA OCHRONY SWOJEGO BIZNESU?

  Jakie możliwości daje restrukturyzacja?

  • Odzyskanie płynności finansowej Twojej firmy
  • Ochrona przed egzekucją komorniczą i upadłością
  • Ustalenie nowych zasad spłaty zobowiązań
  • Ochrona majątku firmy oraz majątku osobistego
  • Zmniejszenie wysokości długów
  • Ochrona przed odpowiedzialnością za zobowiązania spółki

  Krzysztof Lipiński.
  Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny

  Wspieramy przedsiębiorców w czasie kryzysu

  • Specjalizujemy się w restrukturyzacji przedsiębiorstw
  • Kompleksowe wsparcie prawne Twojego biznesu
  • Działamy skutecznie - niezależnie od formy prawnej, czy branży Twojej firmy
  • Z nami masz szansę na odzyskanie płynności finansowej
  • Ekonomiczno - finansowe doradztwo dostosowane do potrzeb Twojej firmy
  • Postępowania prowadzimy wedle praktyk zwiększających szansę na zawarcie układu

  Opinie klientów

  Marek Malinowski
  Marek Malinowski
  2022-06-05
  Kancelaria Lipiński i Wspólnicy to profesjonaliści, którzy w rzetelny i sprawny sposób przeprowadzili mnie przez proces upadłościowy. Podczas pierwszego spotkania wszystko zostało mi wytłumaczone. Wyjaśniono mi na czym polega upadłość konsumencka i jakie są jej konsekwencje, w tym jak współpracować z syndykiem. Kancelaria wskazała jakie dokumenty mam dostarczyć oraz pomogła w ustaleniu wszystkich moich wierzycieli. Kompletowanie dokumentacji zajęło trochę czasu, co wynikało ze skrupulatności jaką kieruje się kancelaria. Było to jednak opłacalne ponieważ pomimo młodego wieku sąd umorzył moje zobowiązania BEZ USTALANIA PLANU SPŁATY WIERZYCIELI! Moje oddłużenie zajęło od złożenia wniosku zaledwie 11 miesięcy. W ten sposób ogromny stres związany z moją sytuacją finansową minął, a ja zaczynam dzięki kancelarii nowe życie.
  Adam Barankiewicz
  Adam Barankiewicz
  2022-06-02
  Pełen profesjonalizm, rzetelność i ogrom wiedzy prawnej, a także empatia i niebanalne podejście do nowych klientów czynią Kancelarię Lipiński i Wspólnicy, w mojej ocenie, niekwestionowanym liderem na rynku. Jeżeli chcesz zawrzeć Układ z Wierzycielami Twojej Spółki, to ta kancelaria jest trafnym wyborem dla Ciebie.
  Lukasz Reca
  Lukasz Reca
  2022-05-30
  Mieliśmy problem, prawnicy byli bezsilni. Polecono nam firmę Krzysztofa Lipińskiego, która w bardzo sprawny, profesjonalny sposób pokierowała naszymi działaniami. Pan Krzysztof wykazuje wielkie zaangażowanie . Przygotowany bardzo dobrze merytorycznie i dokładnie, podchodzi indywidualnie do każdej sprawy. Z czystym sumieniem możemy polecić tę firmę!
  Natalia G.
  Natalia G.
  2022-05-20
  Pan Lipiński to prawdziwy specjalista, pomocny na każdym etapie współpracy. Osoba o wyskokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy. Szczerze polecam!
  Neimad Live
  Neimad Live
  2022-05-20
  Kancelaria prowadziła postępowanie restrukturyzacyjne naszej spółki. Wszystko zostało sprawnie wykonane. Osoba prowadząca nasza sprawę był Pan Krzysztof, z którym jest bardzo dobry kontakt. Zostaliśmy poinstruowani o tym jak prowadzić rozmowy z wierzycielami i jak w optymalny sposób skonstruować propozycje układowe. Wierzyciele przyjęli jednogłośnie układ i następnie sąd go zatwierdził. Uratowało to nasza spółkę przed egzekucja komornicza i zapewne koniecznością ogłoszenia upadłości. Polecam usługi kancelarii dla przedsiębiorców borykających sie z płynnością finansowa.
  Adam Andrzej Jaworski
  Adam Andrzej Jaworski
  2022-05-02
  Jestem pod wrażeniem zawodowego profesjonalizmu i konsekwentnie wysokiej próby merytoryki we wszystkich kontaktach i na każdym etapie: konsultacji, przygotowań, pilnowania terminów i procedur w najdrobniejszych szczegółach, a przy tym jednocześnie nieocenione jest komunikowanie się w sposób zrozumiały, wręcz prowadzący mnie, laika w tych sprawach za rękę na każdym etapie. Oczywiście swoją część pracy też starałem się na każdym etapie wykonywać sumiennie i wyczerpująco odpowiadać na wszelkie pytania, ale ogarnięcie całości aż do szczęśliwego finału to zasługa Kancelarii i Pana Mecenasa Krzysztofa Lipińskiego osobiście. W moim przypadku dzięki tak profesjonalnemu prowadzeniu całości przez Kancelarię jesteśmy już po uzyskaniu zatwierdzenia układu przez Sąd, i to w ekspresowym tempie, nawet bez wyznaczania rozprawy. Jestem niezwykle zadowolony z dotychczasowej współpracy i polecam bez zastrzeżeń każdemu kto w podobnej do mojej sytuacji chciałby możliwie szybko przejść procedury i uzyskać zatwierdzony układ. Dziękuję!
  Grażyna Marciniak
  Grażyna Marciniak
  2022-04-10
  Zdecydowanie polecam Kancelarię, również w dziedzinie konsultacji. Pan Krzysztof Lipiński posiada nie tylko szeroką wiedzę, ale potrafi w sposób konkretny, przejrzysty i pełny odpowiedzieć na pytania. Udzielił mi wyczerpujących informacji na temat niuansów dotyczących zatwierdzenia układu.
  Edyta Obrębska
  Edyta Obrębska
  2022-03-26
  Konkretnie i profesjonalnie. Po kilku minutach rozmowy, uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Pan Krzysztof zawsze służył pomocą i szybko odpowiadał na moje maile. Profesjonalnie poprowadził moją sprawę, od początku do końca. Polecam serdecznie.
  DARIUSZ SZYMCZAK
  DARIUSZ SZYMCZAK
  2021-12-20
  Kancelaria p. Krzysztofa Lipińskiego to najwyższy poziom profesjonalizmu, wiedzy i umiejętności interpersonalnych. Proces restrukturyzacyjny spółki kapitałowej jest działaniem złożonym, wymagający głębokiej analizy ekonomicznej, opracowania planu naprawczego i przekonanie wierzycieli do niego. Kancelaria p. Krzysztofa Lipińskiego w sposób perfekcyjny zrealizowała w/w założenia czego efektem jest zatwierdzona sądownie restrukturyzacja naszej spółki.
  Klaudia Hinz
  Klaudia Hinz
  2021-11-11
  Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Pana Krzysztofa. Przeprowadził mnie przez upadłość konsumencką z pełnym wsparciem, zaangażowaniem i doświadczeniem, co odwdzięczyło się szybką decyzją sądu, za co ogromnie dziękuje i polecam !!!!!!

  PRZEBIEG POSTĘPOWANIA RESTRUKTURYZACYJNEGO

  1. Otwarcie postępowania
  2. Sporządzenie planu restrukturyzacyjnego, spisu wierzytelności oraz propozycji układowych
  3. Prowadzenie negocjacji z wierzycielami
  4. Korespondencyjne zbieranie głosów od wierzycieli
  5. Zgromadzenie wierzycieli w celu głosowania nad układem
  6. Wniosek do sądu o zatwierdzenie układu
  7. Wykonywanie zawartego układu

  ZASADY WSPÓŁPRACY Z KANCELARIĄ

  • Bezpłatna analiza sprawy
  • Kompleksowa obsługa prawno - ekonomiczna Twojej firmy
  • Pomoc w uzyskaniu finansowania
  • Prowadzenie negocjacji z wierzycielami
  • Wykonywanie funkcji nadzorcy wykonania układu (po zatwierdzeniu układu przez sąd)

  Biuro w Gdańsku

  Wały Piastowskie 1/118,
  80-855 Gdańsk

  Biuro w Gdyni

  Al. Zwycięstwa 241/13
  81-521 Gdynia